Iframe (8.x-1.20) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: Title text
th: หัวข้อ

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Uses
th: ใช้

en: Field types
th: ประเภทช่องรับข้อมูล

en: Validating URLs
th: การตรวจสอบ URLs
