Iframe (8.x-1.21) - en to da translation catalogue (17 entries)

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Additional CSS Class
da: Ekstra CSS klasse

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: false
da: falsk

en: true
da: sand

en: width
da: bredde

en: height
da: højde

en: Automatic
da: Automatisk

en: Title text
da: Titeltekst

en: About
da: Om

en: Uses
da: Bruger

en: CSS Class
da: CSS-klasse

en: Field types
da: Felttyper

en: URL only
da: Kun URL

en: Validating URLs
da: Validering af URLer
