Iframe (8.x-1.22) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Field settings
dz: ས་སྒོ་སྒྲིག་སྟངས་ཚུ།
