Iframe (8.x-1.22) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Additional CSS Class
hr: Dodatna CSS klasa

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Automatic
hr: Automatski

en: Field settings
hr: Postavke polja
