Iframe (8.x-1.22) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Class
lt: Klasė

en: Field settings
lt: Laukelio nuostatos

en: Frameborder
lt: Freimo rėmelis

en: Scrolling
lt: Slenkamas

en: Field types
lt: Laukelių tipai
