Iframe (8.x-1.24) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Additional CSS Class
lv: Papildus CSS klase

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: Title text
lv: Virsraksta teksts

en: Field settings
lv: Lauku iestatījumi

en: About
lv: Par

en: Uses
lv: Lieto
