Iframe (8.x-1.24) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: URL
ur: یو آر ایل

en: Default value
ur: طے شدہ قدر
