Iframe (8.x-2.12) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: Default value
gu: મૂળભૂત કિંમત

en: About
gu: વિશે

en: Uses
gu: ઉપયોગો
