Iframe (8.x-2.12) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Additional CSS Class
oc: Classa CSS addicionala

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: false
oc: fals

en: true
oc: verai

en: Default value
oc: Valor per defaut

en: Title text
oc: Tèxte del títol

en: Field settings
oc: Paramètres del camp

en: About
oc: A prepaus

en: Uses
oc: Usatges

en: CSS Class
oc: Classa CSS
