Iframe (8.x-2.13) - en to sv translation catalogue (17 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Additional CSS Class
sv: Ytterligare CSS-klass

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: Class
sv: Klass

en: false
sv: falskt

en: true
sv: sant

en: Automatic
sv: Automatisk

en: Default value
sv: Förvalt värde

en: Title text
sv: Text för titel

en: Field settings
sv: Inställningar för fält

en: About
sv: Om

en: Uses
sv: Använder

en: Field types
sv: Fälttyper

en: URL only
sv: Enbart URL
