Iframe (8.x-2.16) - en to nl translation catalogue (22 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Additional CSS Class
nl: Extra CSS-klassen

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Class
nl: Klasse

en: false
nl: onwaar

en: true
nl: waar

en: Automatic
nl: Automatisch

en: Default value
nl: Standaardwaarde

en: Title text
nl: Titeltekst

en: Field settings
nl: Veldinstellingen

en: About
nl: Over

en: Frameborder
nl: Framerand

en: Scrolling
nl: Scrollen

en: Uses
nl: Gebruikt

en: CSS Class
nl: CSS-klasse

en: Field types
nl: Veldtypes

en: Token support
nl: Tokenondersteuning

en: URL only
nl: Alleen URL

en: Validating URLs
nl: URL's valideren
