Iframe (8.x-2.17) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: URL
ne: यूआरएल

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Default value
ne: पूर्वनिर्धारित मान

en: About
ne: बारेमा
