Iframe (8.x-2.17) - en to vi translation catalogue (15 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Additional CSS Class
vi: Lớp CSS

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Height
vi: Chiều cao

en: Class
vi: Lớp

en: false
vi: sai

en: true
vi: đúng

en: Automatic
vi: Tự động

en: Default value
vi: Giá trị mặc định

en: Field settings
vi: Cài đặt trường dữ liệu

en: About
vi: Giới thiệu

en: Scrolling
vi: Cuộn

en: Uses
vi: Sử dụng
