Iframe (8.x-2.19) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: URL
be: Спасылка

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: false
be: ня слушна

en: true
be: слушна

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне

en: Field settings
be: Наладкі поля

en: About
be: Аб

en: Uses
be: Выкарыстанне

en: Field types
be: Тыпы палёў
