Iframe (8.x-2.19) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: URL
bn: ইউআরএল

en: Width
bn: প্রস্থ

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Uses
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ
