Iframe (8.x-2.19) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Default value
ka: საწყისი მნიშვნელობა
