Iframe (8.x-2.2) - en to ru translation catalogue (16 entries)

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Additional CSS Class
ru: Дополнительный CSS-класс

en: Width
ru: Ширина

en: Height
ru: Высота

en: false
ru: ложно

en: true
ru: истинно

en: Automatic
ru: Автоматически

en: Allow fullscreen
ru: Позволить полноэкранный режим

en: Title text
ru: Текст в Title

en: About
ru: Информация

en: Uses
ru: Использование

en: CSS Class
ru: CSS Класс

en: Field types
ru: Типы полей

en: URL only
ru: Только URL

en: Validating URLs
ru: Проверка URL-адресов
