Iframe (8.x-2.20) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: URL
ar: العنوان URL

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Default value
ar: القيمة الافتراضية

en: Field settings
ar: إعدادات الحقل

en: About
ar: حول

en: Uses
ar: الاستخدامات
