Iframe (8.x-2.21) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Class
el: Κλάση

en: false
el: ψευδές

en: true
el: αληθές

en: Automatic
el: Αυτόματο

en: Default value
el: Προεπιλεγμένη τιμή

en: Title text
el: Κείμενο τίτλου

en: Field settings
el: Ρυθμίσεις πεδίου

en: About
el: Περί

en: Uses
el: Χρήσεις

en: Field types
el: Τύποι πεδίων
