Iframe (8.x-2.21) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Default value
eo: Defaŭlta valoro

en: Field settings
eo: Agordoj de kampo
