Iframe (8.x-2.21) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: URL
he: כתובת URL

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Automatic
he: אוטומטי

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל

en: Title text
he: מלל הכותרת

en: Field settings
he: הגדרות שדה

en: About
he: אודות

en: Uses
he: שימושים
