Iframe (8.x-2.21) - en to id translation catalogue (16 entries)

en: Title
id: Judul

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: Additional CSS Class
id: CSS Class Tambahan

en: Width
id: Lebar

en: Height
id: Tinggi

en: Class
id: Kelas

en: Automatic
id: Otomatis

en: Default value
id: Nilai bawaan

en: Title text
id: Judul teks

en: Field settings
id: Pengaturan data

en: About
id: Tentang

en: Uses
id: Penggunaan

en: Field types
id: Jenis bidang isian

en: URL only
id: Hanya URL

en: Validating URLs
id: Memvalidasi URL
