Iframe (8.x-2.23) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Additional CSS Class
ca: Classe CSS addicional

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Class
ca: Classe

en: false
ca: fals

en: true
ca: cert

en: Automatic
ca: Automàtic

en: Default value
ca: Valor predeterminat

en: Title text
ca: Text del títol

en: Field settings
ca: Paràmetres del camp

en: About
ca: Detalls

en: Uses
ca: Usos

en: Field types
ca: Tipus de camps

en: URL only
ca: Només URL
