Iframe (8.x-2.24) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Default value
az: Standart qiymət

en: Title text
az: Başlıq mətni

en: Field settings
az: Sahə parametrləri

en: About
az: Haqqında

en: Uses
az: İstifadə edir

en: Field types
az: Sahə növləri
