Iframe (8.x-2.24) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Default value
hy: Լռելյայն արժեք

en: Field settings
hy: Դաշտի պարամետրեր

en: Uses
hy: Օգտագործում
