Iframe (8.x-2.4) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Width
tr: Genişlik

en: Height
tr: Yükseklik

en: false
tr: yanlış

en: true
tr: doğru

en: Automatic
tr: Otomatik

en: Title text
tr: Başlık metni

en: About
tr: Hakkında

en: Uses
tr: Kullanım

en: Field types
tr: Alan tipleri

en: URL only
tr: Yalnızca URL adresi

en: Validating URLs
tr: URL adreslerini doğrulama
