Iframe consent (1.0.0-rc1) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: Delete
gl: Borrar

en: Edit
gl: Editar

en: The configuration options have been saved.
gl: Gardáronse as opcións de configuración.

en: Settings
gl: Axustes

en: Label
gl: Etiqueta

en: View
gl: Ver

en: Advanced settings
gl: Configuración avanzada

en: Media
gl: Medios

en: Domain
gl: Dominio

en: Select
gl: Selección múltiple

en: About
gl: Información

en: Domains
gl: Dominios

en: EU Cookie Compliance
gl: Eu Cookie Compliance
