Iframe consent (1.0.0-rc1) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Body
nn: Brødtekst

en: Delete
nn: Slett

en: Edit
nn: Rediger

en: The configuration options have been saved.
nn: Oppsettet er lagra.

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Label
nn: Etikett

en: View
nn: Sjå på

en: Advanced settings
nn: Avanserte innstillingar
