Iframe consent (1.0.0-rc1) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Body
ta: பொருள் விரிவாக்கம்

en: Delete
ta: அழி

en: Edit
ta: மாற்று

en: The configuration options have been saved.
ta: அமைவாக்கத் தெரிவுகள் சேமிக்கப்பட்டன

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: View
ta: பார்

en: Advanced settings
ta: மேலதிக அமைவுகள்

en: Media
ta: ஊடகம்

en: Domain
ta: இணையகளம்

en: Select
ta: தேர்ந்தெடு

en: About
ta: பற்றி
