Iframe consent (1.0.0-rc1) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Body
uk: Вміст

en: Delete
uk: Видалити

en: Edit
uk: Редагувати

en: The configuration options have been saved.
uk: Параметри конфігурації були успішно збережені.

en: Settings
uk: Налаштування

en: Label
uk: Мітка

en: View
uk: Перегляд

en: Advanced settings
uk: Розширені налаштування

en: Media
uk: Медіа

en: Domain
uk: Домен

en: Select
uk: Вибір

en: About
uk: Про модуль

en: Domains
uk: Домени

en: Add more
uk: Додати ще

en: EU Cookie Compliance
uk: Відповідність ЄС щодо файлів cookie
