Iframe consent (1.0.0-rc3) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Body
is: Meginmál

en: Delete
is: Eyða

en: Edit
is: Breyta

en: The configuration options have been saved.
is: Stillingarnar hafa verið vistaðar.

en: Settings
is: Stillingar

en: Label
is: Merking

en: View
is: Skoða

en: Advanced settings
is: Ítarlegar stillingar

en: ID
is: Kenni

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: About
is: Um
