Iframe consent (1.0.0-rc4) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Body
ar: المتن

en: Delete
ar: حذف

en: Edit
ar: تحرير

en: The configuration options have been saved.
ar: تم حفظ خيارات الضبط.

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Label
ar: التسمية

en: View
ar: عرض

en: Advanced settings
ar: إعدادات متقدمة

en: ID
ar: المعرف ID

en: Media
ar: ميديا

en: Domain
ar: النطاق

en: Select
ar: إختيار

en: About
ar: حول
