Iframe consent (1.0.0-rc4) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Edit
nl: Bewerken

en: The configuration options have been saved.
nl: De instellingen zijn opgeslagen.

en: Settings
nl: Instellingen

en: View
nl: Weergeven

en: Advanced settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: Domain
nl: Domein

en: Select
nl: Selecteren

en: About
nl: Over

en: Domains
nl: Domeinen

en: Add more
nl: Meer toevoegen
