Iframe consent (1.0.0-rc4) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Body
sv: Brödtext

en: Delete
sv: Radera

en: Edit
sv: Redigera

en: The configuration options have been saved.
sv: Inställningarna har sparats.

en: Settings
sv: Inställningar

en: Label
sv: Etikett

en: View
sv: Visa

en: Advanced settings
sv: Utökade inställningar

en: Domain
sv: Domän

en: Select
sv: Välj

en: About
sv: Om

en: Domains
sv: Domäner

en: Add more
sv: Lägg till fler
