Iframe consent (1.0.0) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Body
af: Teks

en: Delete
af: Vee uit

en: Edit
af: Wysig

en: The configuration options have been saved.
af: Die konfigurasie-opsies is gestoor.

en: Settings
af: Verstellings

en: View
af: Wys
