Iframe consent (1.0.0) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Body
bg: Съдържание

en: Delete
bg: Изтриване

en: Edit
bg: Редактирай

en: The configuration options have been saved.
bg: Настройките са запазени.

en: Settings
bg: Настройки

en: Label
bg: Заглавие

en: View
bg: Прегледай

en: Advanced settings
bg: Разширени настройки

en: Media
bg: Медия

en: Select
bg: Избери
