Iframe consent (1.0.0) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Body
eo: Korpo

en: Delete
eo: Forigu

en: Edit
eo: Redaktu

en: The configuration options have been saved.
eo: Agordaj opcioj estas konservitaj.

en: Settings
eo: Agordoj

en: Label
eo: Etikedo.

en: View
eo: Vidu

en: ID
eo: Identigilo
