Iframe consent (1.0.0) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Body
fa: بدنه

en: Delete
fa: حذف

en: Edit
fa: تدوین

en: The configuration options have been saved.
fa: تنظیمات ذخیره شدند.

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Label
fa: برچسب

en: View
fa: مشاهده

en: Advanced settings
fa: تنظیمات پیشرفته

en: ID
fa: هویت

en: Media
fa: رسانه

en: Domain
fa: دامنه

en: Select
fa: انتخاب

en: About
fa: درباره
