Iframe consent (1.0.0) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Body
ru: Содержимое

en: Delete
ru: Удалить

en: Edit
ru: Редактировать

en: The configuration options have been saved.
ru: Настройки конфигурации были успешно сохранены.

en: Settings
ru: Настройки

en: Label
ru: Метка

en: View
ru: Просмотр

en: Advanced settings
ru: Расширенные настройки

en: Media
ru: Мультимедиа

en: Domain
ru: Домен

en: Select
ru: Выбрать

en: About
ru: Информация

en: Domains
ru: Домены

en: Add more
ru: Добавить еще
