Iframe consent (1.0.0-rc4) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Body
ur: متن

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Edit
ur: تدوین

en: The configuration options have been saved.
ur: کنفگریشن کے انتخابت محفوظ کرلیے گۓ ھیں۔

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Label
ur: عنوان

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: ID
ur: شناخت
