iFrame Resizer (2.0.5) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Parent
bo: རིམ་པ་གོང་མ

en: here
bo: འདིར།

en: Other
bo: གཞན

en: About
bo: གསལ་བཤད
