iFrame Resizer (2.0.5) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Submit
fa: ثبت

en: Parent
fa: والد

en: here
fa: اینجا

en: Other
fa: ساير

en: About
fa: درباره

en: %name field is required.
fa: فیلد %name الزامی است.
