iFrame Resizer (2.0.5) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Submit
nl: Indienen

en: Parent
nl: Bovenliggend

en: here
nl: hier

en: Other
nl: Andere

en: About
nl: Over

en: %name field is required.
nl: veld %name is vereist.
