iFrame Resizer (2.0.5) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Submit
pt: Enviar

en: Parent
pt: Pai

en: here
pt: aqui

en: Other
pt: Outro

en: Checked by default
pt: Marcado por defeito

en: About
pt: Sobre
