iFrame Resizer (2.0.5) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Submit
tr: Gönder

en: Parent
tr: Üst öge

en: here
tr: buraya

en: Other
tr: Diğer

en: About
tr: Hakkında
