iFrame Resizer (2.0.5) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Submit
uk: Надіслати

en: Parent
uk: Батько

en: here
uk: тут

en: Other
uk: Інше

en: Child
uk: Підпорядкований

en: About
uk: Про модуль

en: %name field is required.
uk: Поле %name обов'язкове для заповнення.

en: Enabled by default.
uk: Увімкнено за замовчуванням.
