iFrame Resizer (2.0.6) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Submit
da: Indsend

en: Parent
da: Overordnet element

en: here
da: her

en: Other
da: Anden

en: About
da: Om

en: %name field is required.
da: Feltet %name er påkrævet.
