iFrame Resizer (2.0.6) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Submit
de: Absenden

en: Parent
de: Übergeordnet

en: here
de: hier

en: Other
de: Weitere

en: Checked by default
de: Grundsätzlich aktiviert

en: Child
de: Kind

en: About
de: Über

en: Tolerance
de: Toleranz

en: Missing local library
de: Fehlende lokale Bibliothek
