iFrame Resizer (2.0.6) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Submit
eu: Bidali

en: Parent
eu: Gurasoa

en: here
eu: hemen

en: Other
eu: Bestea

en: About
eu: (r)i buruz

en: %name field is required.
eu: %name eremua behar da.
