iFrame Resizer (2.0.6) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Submit
fi: Lähetä

en: Parent
fi: Isäntä

en: here
fi: täällä

en: Other
fi: Muu

en: About
fi: Tietoja
